Newer posts are loading.
You are at the newest post.
Click here to check if anything new just came in.
sawb
Na świecie istnieją podobno dwa rodzaje ludzi.

Jedni kiedy dostają szklankę dokładnie w połowie napełnioną mówią: ' Ta szklanka jest w połowie pełna'. Ci drudzy mówią: 'Ta szklanka jest w połowie pusta'.

Jednakże świat należy do tych, którzy patrzą na szklankę i mówią: 'Co jest z tą szklanką? Przepraszam bardzo... No przepraszam... To ma być moja szklanka? Nie wydaje mi się. Moja szklanka była pełna. I większa od tej!'.

A na drugim końcu baru świat pełen jest innego rodzaju osób, które mają szklanki pęknięte albo szklanki przewrócone (zwykle przez kogoś z tych, którzy żądali większych szklanek), albo całkiem nie mają szklanek, bo stały z tyłu i barman ich nie zauważył.
— Terry Pratchett
Reposted byplTangledUpmaakowiecblyskrozsypanekulkiSpecies5618kytebrzoskajaerkikropkamkalinoranibetweenthestarshalucinehaszraacefujkodamakatsueduartengnijacamlodapannaklatchysiuilanalterroreuridicewyliczankawasziniedakhradiouspalahniuks-laughterrzekomypratchettMigotliwabloodywristsRuda-ShutyBucefalniskowodeparterasylopathdupidayBrilliantazazeldlaczegoniesambaankaziramoneskacudokushitsuriowieczkatulelecontrolledohmydeerredshadowhormezamagolek22Picki91freewayblackbagirakolektyw

Don't be the product, buy the product!

Schweinderl